Szanowni Państwo,

Warsztat Kamieniarski Kazimierz Ficek zajmuje się obróbką kamienia od pokoleń. Jesteśmy zakładem z tradycjami, w którym wiedza i doświadczenie przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Wydobywamy piękno z bogactw naturalnych jakimi są granity, marmury czy trawertyny.

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu  nagrobków , które upamiętniają miejsce spoczynku Państwa najbliższych. Przy ich tworzeniu zawsze mamy na uwadze indywidualizm formy i najwyższą jakość wykonania.

Nasza firma  jest również producentem wielu elementów budowlanych takich jak: schody, parapety, blaty kuchenne, posadzki ścienne i podłogowe, blaty kuchenne i  łazienkowe, stoły i ławy, lady barowe i sklepowe oraz okładziny kominkowe. Zastosowanie wysokiej jakości kamienia, o odpowiednio dobranej kolorystyce i trwałości, gwarantuje naszym Klientom wieloletnie zadowolenie.

Jako firma z wieloletnimi tradycjami na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usługi. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą na każdym etapie. To, co tworzy dobre imię firmy to produkt najwyższej jakości i zadowolony klient. Cechuje nas jakość oraz krótkie terminy realizacji zamówień.            

Zakład usytuowany jest tuż przy cmentarzu komunalnym w Głuchołazach co jest ułatwieniem w razie udzielenia jakichkolwiek informacji na temat naszych usług.
Montaże wykonujemy nie tylko w obrębie województwa, ale także na terenie całego kraju a nawet poza jego granicami. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów a odległość nie gra roli.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.